Nurselin Evi 67.Bölüm 29 Kasım 2016

Nurselin Evi 29 kasım bugün Örgü Uzmanı Tülin İriş’i konuk ediyor. Tülin hanımın anlatımıyla Tek Parça yelek yapımı ekranlara gelecek.
Ayrıca bugün sabah sporu yapılıyor. Vücudumuzu forma tutmak için yapılan hareketleri Spor Hocası Cem Açıkbaş anlatıyor. Evde Dumbell ve pilates topuyla neler yapılacağını merak ediyorsanız program tekrarını izleyin.

Nurselin evinde artık iki çeşit yemek yapılıyor. Geriye kalan sürede sağlık diyet ve sporla alakalı konular işleniyor. Nursel Engin ile Nursel’in evi hafta içi her gün Show TV ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Show Tv’de iki sezondur devam eden Nursel’in Mutfağı yeni sezonda format değişikliğinin yanı sıra isim değişikliği de yaptı. Nurselin evi hafta içi her gün saat 11:45’te Show Tv ekranlarında.


Etiketler:
Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online