Nurselin Evi 7 Şubat Tülin İriş Örgü Kilim Yapımı

Nursel Engin’in Nursel’in Evi programı 7 Şubat salı konukları Tülin İriş ve Aslıhan Esmerkaş olacak. bugünkü örgü bölümünde Örgü Kilim yapılışı gösterilecek.

Nursel’in Evi hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Nursel Ergin bugün mutfaktaki konuğu Aslıhan Esmerkaş ile nohutlu yahni ve ıspanak yatağında köfteli yumurta yapımını gösteriyor.

İkinci konuğu Örgü Tasarımcısı Tülin İriş ile örgü kilim yapımını gösterirken Beslenme ve Diyet Uzmanı Çağatay Demir ile ise kanserden korunmak için nasıl beslenmemiz gerektiği üzerine konuşuyorlar.

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 2 Şubat Perşembe günü saat 12.00’de Show TV’de!

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. Nurselin Evi bugünnde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.


Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online