Nurselin Evi 75.Bölüm 12 Aralık 2016

Nurselin evi 12 aralık pazartesi günü Beslenme ve Diyet uzmanı Dr. Çağatay Demir mutfakta yapılan hatalar hakkında bilgi veriyor aynı zamanda sağlıklı ve kolay pizza tarifi verecek. Günün ikinci konuğuysa Mutlu Çiftlikten tanıdığımız ziraat mühendisi oluyor.

Show Tv’de iki sezondur devam eden Nursel’in Mutfağı yeni sezonda format değişikliğinin yanı sıra isim değişikliği de yaptı. Nurselin evi bugün saat 11:45’te Show Tv ekranlarında.

Nurselin evinde artık iki çeşit yemek yapılıyor. Geriye kalan sürede sağlık diyet ve sporla alakalı konular işleniyor. Nursel Engin ile Nursel’in evi hafta içi her gün Show TV ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor.


Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online