Nurselin Evi Şems Arslan 16 Aralık 2016

Nurselin Evi bugünkü konuğu Şule Görkem Ünal çay saati menüsüyle ekranlara geliyor. Şule Görkem Ünal bugün El Açması Kol Böreği ve Patlıcan Şiş tarifleri yapılacak.

Günün ikinci konuğu ise Ünlü Kimyager ve Cilt u.zmanı Şems Arslan’dan doğal güzellik reçeteleri yarın 11:45’te Show Tv ekranlarında yayınlanacak.

Nurselin Evi 16 Aralık Tarifleri
El Açması Kol Böreği
Patlıcan Şiş

Nurselin evi yeni yıl beklentileriniz nelerdir videonuzu www.nurselinevibasvuru@gmail.com adresine gönderebilirsiniz

Show Tv’de iki sezondur devam eden Nursel’in Mutfağı yeni sezonda format değişikliğinin yanı sıra isim değişikliği de yaptı. Nurselin evi bugün saat 11:45’te Show Tv ekranlarında.

Nurselin evinde artık iki çeşit yemek yapılıyor. Geriye kalan sürede sağlık diyet ve sporla alakalı konular işleniyor. Nursel Engin ile Nursel’in evi hafta içi her gün Show TV ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor.


Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online