Nurselin Evi Tülin İriş iki renkli şal yapımı 16 Şubat

Nursel Ergin her salı perşembe olduğu gibi Tülin İriş’i bugün konuk ediyor. Tülin hanım çift taraflı, iki renkli şal yapımını gösterecek. Ayrıca günün yemekleri Hatay’dan geliyor.

Yüzünden gülümsemesi eksik olmayan Nursel Ergi’in sunduğu, “Nursel’in Evi” kadınlara hayata dair ipuçları vermeye devam ediyor. Ergin, bugün mutfakta mercimekli mantı, maş fasülyesi salatası, hatay usulü künefe ve paçanga böreği yapımını gösterecek. İkinci bölümde ise örgü tasarımcısı Tülin İriş, çift taraflı, iki renkli şal yapımını seyircilerle paylaşacak.

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 15 Şubat çarşamba günü saat 12.00’de Show TV’de!

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. Nurselin Evi bugünnde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Nursel’in Evi hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.