Nurselin Evi Tülin İriş Şal Modeli 19 Ocak 2017

Nursel Engin’in yemek programı olan Nursel’in Evi Show Tv aynı saatinde Show Tv ekranlarında. 2 Sezondur devam eden Nursel’in Mutfağı adıyla başlayan program bu sezon Nursel’in Evi olarak yayın hayatına devam ediyor.

En lezzetli yöresel yemeklerinin tariflerini bu programda bulabilirsiniz. Nursel’in Evi 19 ocak perşembe günü yemekleri paylaşıldı.

Nursel Ergin bugün mutfakta “Tavuk Kapama, Beşamel Soslu Lahana Dilimleri ve Limon Sufle” yapımını paylaşıyor.

Nurselin Evi bugünkü örgü köşesinde Örgü Tasarımcı Tülin İriş ile birlikte “özel günlerde kullanılabilecek şık şal” örmeyi öğreniyoruz.

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nurselin Evi” sıcak atmosferiyle 19 Ocak Perşembe günü saat 12.00’de Show TV’de!


Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online