Panasonic Lumix DMC-G6K Fotoğraf Makinesi

Aynasız fotoğraf kategorisinde yer alan Panasonic lumix dmc-g6k kablosuz bağlantı seçenekleri ve dokunmatik ekranı ile tüm ilgiyi üzerine çeker. Fotoğraf tutkunları, profesyonel kullanıcılar bu cihazı düşünmeden tercih etmelidirler. Fotoğraf ve video kalitesi, kompakt gövdesi ile fotoğraf severlerin vazgeçilmezleri arasındadır. Plastik gövdeye sahip olan cihaz, ele oturur.
Meni yapısı ile kullanıcıya kolaylık sunar. Ekran büyüklüğü 3 inç’tir. TFT LCD panele sahip ekranı vardır. Bu özelliği ile menüler arasında rahatlıkla gezebilirsiniz. Ekranın dönebilen yapısı çekimlerinizi daha da kolaylaştırır.
Çekim sırasında isterseniz vizör de kullanabilirsiniz. Profesyonel çekimlerde kullanılan 14 – 140 mm’lik geniş ve uzun zoom aralığı olan lensler kullanılabilir. 18.31 megapiksel ve 16.05 megapiksel değerinde çözünürlük sunar. Gürültü ve hareketlilik seviyesine ekstra hassasiyet gösteren cihaz 14 ila 42 mm. arasında odak uzunluğuna sahiptir.
Panasonic Lumix DMC-G6K
Video çekimlerinde harici mikrofon girişi ile daha kaliteli ses kaydı yapabilirsiniz. Çok aşamalı gürültü azaltma seçeneğinden de yararlanabilirsiniz. Makine 4608×3456 piksel fotoğraflar çekip, istediğiniz anı ölümsüzleştirir. Fiyatı 2.699 TL olan cihaz profesyonellerin tercihidir.

  1. maykıl dedi ki:

    bence aslıhan daha iyi seda zaten atıldı maryam ı hiç bahsetmıyorum ya betül ya aslı kazanacak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.