Yüksek Sosyete

Yüksek Sosyete 2016 Bi Yapım Burak Sağyaşar tarafından yapımcılığı üstlenilen dizinin yönetmenliği Metin Balekoğlu tarafından yapılıyor. Başladığı günden bu yana izleyicilerin sevdiği dizide Zenginliğini saklayan bir kız ve arkadaşı için kendini zengin gösteren bir erkek yer almaktadır. Sosyetenin tanınmış ailelerinden olan Cansu, kendine yeni bir hayat kurmak için işe başlar ama burada yine kendi camiasından olan bir ailenin çocuğu Kerem’in yanında çalışmaya başlanıştır.

Yüksek Sosyete Hangi Kanalda ? : Star Tv
Yüksek Sosyete Hangi Gün ? : Perşembe
Yüksek Sosyete Saat Kaçta ? : 20:00
Yüksek Sosyete Tekrarı Ne Zaman ? : Pazar 24:00’da

Yapım : 2016 Türkiye
Yapım şirketi : Bi Yapım
Yapımcı : Burak Sağyaşar
Yönetmen : Metin Balekoğlu

Yüksek Sosyete Oyuncu Kadrosu : Engin Öztürk (Kerem), Hazar Ergüçlü (Cansu), Meriç Aral (Ece), Mehmet Ozan Dolunay (Mert), Zuhal Olcay (Süreyya), Hakkı Ergök (Metin), Aliye Uzunatağan (Bedia), Taner Barlas (Yılmaz), Hülya Gülşen Irmak (Ayşen), Ceyda Tepeliler (Işıl), Gülşah Çomoğlu (Begüm), Özgün Çoban (Can), Yasin Çam (Ercan), Aybike Turan (Şirin), Nihat Altınkaya (Levent)

Yüksek Sosyete Tanıtım Fragmanı


Etiketler:
Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online