Zahide Yetiş 1 Aralık 2016

Zahide Yetiş bugün telefon bağlantılarına cevap vererek izleyicileri cevaplıyor. Bugün İzmir’den Yıldız hanım telefon bağlantısıyla sorusunu sordu. Göğüsleri küçük olduğu için evliliğinde sorun yaşamış ve boşanma derecesine gelmiş. Hoca bu sizin probleminiz değil eşinizin takıntısı bu yüzden eşinizi psikologa götürmeye ikna edin dedi.

Aynaya bakınca aklınıza ilk hangi kelime geliyor?
bu soruya gelen cevapların hepsi birbirinden farklı ve sonuca bağlayacak olursak mutlu olmak için insanlar güzel yanına bakıyor. Beğenmedikleri yanlarıysa kesinlikle kilo problemi oluyor.

Zahide Yetiş’le hafta içi her sabah Show Tv ekranlarında izleyicileriyle buluşuyor. Show Tv ekranlarının uzman sunucusu Zahide Yetiş‘de haftanın bir günü Prof. Dr. İbrahim SARAÇOĞLU konuk oluyor. Diğer günlerde farklı konuklar ağırlayarak şifalı bitkiler ve iyi beslenme konusunda bilgi edinebilirsiniz.

video güncellenecek


Etiketler:
Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online