Zahide Yetiş 17 Ocak İbrahim Saraçoğlu Bitkisel Öksürük Kesici

Zahide Yetiş 17 ocak çarşamba günü birbirinden değerli uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran pratik bilgiler veriyor. Bitkisel karışımlar, ilişkiler ve sağlık haberlerindeki son haberleri takip edebilirsiniz.

Günün ilk konuğu her salı olduğu gibi Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu ile geçmeyen öksürük, topuk dikeni, tırnak batması, kulak kaşıntısı, akne ve sivilce için kürler yapılıyor.

Günün ikinci konuğu Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr.Hakan Özörnek olacak.
Kadın hastalıkları, kısırlık, tüp bebek tedavisinin sebepleri ve tedavisine dair tüm detaylar ise Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr.Hakan Özörnek ile konuşuluyor.

Zahide Yetiş’le hafta içi her sabah Show Tv ekranlarında izleyicileriyle buluşuyor. Show Tv ekranlarının uzman sunucusu Zahide Yetiş son bölüm‘de haftanın bugünkü konuğu Prof. Dr. Mustafa Karataş oluyor.
Diğer günlerde farklı konuklar ağırlayarak şifalı bitkiler ve iyi beslenme konusunda bilgi edinebilirsiniz.


Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online