Zahide Yetiş 18 Ocak Güzellik Uzmanı Suna Dumankaya

Zahide Yetiş’in 18 Ocak Salı konuğu Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Murat Aksoy ve Bitki Bilimi ve Güzellik Uzmanı Suna Dumankaya olacak. Birbirinden değerli uzman konukları misafir eden Zahide Yetiş, hayatı kolaylaştıran püf noktalar, aşk ve ilişkiler, bitkisel karışımlar ve sağlık konusundaki son gelişmeleri izleyiciye aktarıyor.

Maddi imkansızlıktan dolayı tedavi olamayan hastalara yardım kapısı açan Zahide Yetiş’in programına konuk olan Doktorlar karşılıksız yardım ediyor.

Zahide Yetiş’le hafta içi her sabah Show Tv ekranlarında izleyicileriyle buluşuyor. Show Tv ekranlarının uzman sunucusu Zahide Yetiş son bölüm‘de haftanın bugünkü konuğu Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Murat Aksoy ve Bitki Bilimi ve Güzellik Uzmanı Suna Dumankaya
Diğer günlerde farklı konuklar ağırlayarak şifalı bitkiler ve iyi beslenme konusunda bilgi edinebilirsiniz.


Etiketler:
Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online