Zahide Yetiş 19 Ocak 2017

Zahide Yetiş’le programı 19 Ocak perşembe 09:30’da Show Tv’de ekranlara geliyor. Zahide Yetiş’in bugünkü konukları Göz Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. A. Burak Bilgin ve Bireysel Gelişim Eğitimcisi Nil Gün olacak.

Birbirinden değerli uzman konukları misafir eden Zahide Yetiş, hayatı kolaylaştıran püf noktalar, aşk ve ilişkiler, bitkisel karışımlar ve sağlık konusundaki son gelişmeleri izleyiciye aktarıyor.

Maddi imkansızlıktan dolayı tedavi olamayan hastalara yardım kapısı açan Zahide Yetiş’in programına konuk olan Doktorlar karşılıksız yardım ediyor.

Birbirinden değerli uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktalar, ilişkiler, bitkisel karışımlar, sağlık haberlerindeki son gelişmelerin paylaşıldığı ” Zahide Yetiş son bölüm“de bugün kişinin kendisiyle yüzleşmesi, barışması ve bilinçli bir birey olarak mutluluğa ulaşmasının yolları, günlük yaşamdaki gürültü, trafik, iş hayatı, sınavlar gibi öfkelenmemizi sağlayan faktörlerden olumsuz etkilenmemek mümkün mü, evlilikle ilgili bilinen doğrular ve yanlışlar Bireysel Gelişim Eğitimcisi Nil Gün ile göz sağlığına dair tüm merak edilenler ise Göz Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. A. Burak Bilgin ile konuşuluyor.


Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online