Zahide Yetiş 204.Bölüm 24 Kasım 2016

Zahide Yetiş 24 kasım günü konuğuyla bir çocuğa sınav sürecinde nasıl davranılması gerektiğini ve nasıl motive edilmesini anlatıyor.
İsmini vermek istemeyen bir izleyici 11 yıllık evli iki çocuğu var ve 6 aylık hamile 3. çocuğuna hamile olan izleyici, eşimin aldattığını öğrendim evliliğimi sürdürüyorum hatalı mıyım? sorusuyla ekranlara geldi.

Canlı Yayın Telefon
Tel: 0 212 471 96 96

Zahide Yetiş’le hafta içi her sabah Show Tv ekranlarında izleyicileriyle buluşuyor. Show Tv ekranlarının uzman sunucusu Zahide Yetiş‘de haftanın bir günü Prof. Dr. İbrahim SARAÇOĞLU konuk oluyor. Diğer günlerde farklı konuklar ağırlayarak şifalı bitkiler ve iyi beslenme konusunda bilgi edinebilirsiniz.


Etiketler:
Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online