Zahide Yetiş 23 Kasım 2016 Murat Topoğlu

Zahide Yetiş bugün yayınlanan programda şişmanlatmayan tatlı tarifi verildi. Trabzon hurmasıyla yapılan bu tatlı tarifi bugün Zahide Yetiş’le programında yayınlandı. Leblebi tozu ve Trabzon hurmasından yapılan bu tatlı içerisine bir çorba kaşığı da pekmez konuyor.

Zayıflama konusunda takıntılı olup tatlıdan vazgeçemeyenler için bulunmaz bir tatlı türü Zahide yetiş 23.11.2016 yayınını sakın kaçırmayın

Canlı Yayın Telefon
Tel: 0 212 471 96 96

Zahide Yetiş’le hafta içi her sabah Show Tv ekranlarında izleyicileriyle buluşuyor. Show Tv ekranlarının uzman sunucusu Zahide Yetiş‘de haftanın bir günü Prof. Dr. İbrahim SARAÇOĞLU konuk oluyor. Diğer günlerde farklı konuklar ağırlayarak şifalı bitkiler ve iyi beslenme konusunda bilgi edinebilirsiniz.


Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online