Zahide Yetiş 24 Ocak 2017

Zahide Yetiş bugünkü bölümde Laparaskopik Bariyatrik ve Metabolik Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Muzaffer Al’ı konuk edecek. Ayrıca Edirneli Ustalar Bahri Dinar ve Arif Meriç, Edirne’ye özgü meşhur tava ciğeri ve Edirne kallavisi tarifini programda paylaşıyor.

Birbirinden değerli uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktalar, ilişkiler, bitkisel karışımlar, sağlık haberlerindeki son gelişmelerin paylaşıldığı “Zahide Yetiş’le”de bugün şeker hastalığına ve hastalığın tedavi yöntemlerine dair tüm merak edilenler Genel Cerrahi, Laparaskopik Bariyatrik ve Metabolik Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Muzaffer Al ile sağlıklı bir hayat için dikkat edilmesi gerekenler, günlük hayatlarımızın vazgeçilmezi olan hangi gıdalar ve ürünler yaşam kalitesini düşürüyor, gıdaların raf ömrü uzaması için yapılan işlemler sağlığımızı nasıl tehdit ediyor konuları ise Onkoloji Uzmanı Dr. Yavuz Dizdar ile konuşuluyor. Ayrıca Edirneli Ustalar Bahri Dinar ve Arif Meriç, Edirne’ye özgü meşhur tava ciğeri ve Edirne kallavisi tarifini programda paylaşıyor.

Aradığınız her şey “Zahide Yetiş son bölüm“de…

Zahide Yetişle 24 Ocak Salı günü saat 09.30’da Show TV’de!


Etiketler:
Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online