Zahide Yetiş 25 Kasım Mustafa Karataş

Eşim beni boşadı ve başka biriyle evlendi. Evimizi de elimizden aldı. Beddua ediyorum ne yapmalıyım? sorusuna nasıl cevap verdi?
Bu adam dönüp dolaşıp paraları yediğinde sana gelecektir diyerek cevapladı. Bütün pislikleri karıştıran bu adamı sefalet bekliyor. Onların hepsinin ahı onu tutacak, alın teri olmayan ve başkasının parasıyla sefahat elde edemezsiniz dedi.

Zahide Yetiş Sosyal medyada yer alan bir video müthiş bir tepki toplamış. Onlar yayınlamış ben daha mı kötü yapmış olurum dedi. mevlüt evinde müzik çalıp oynanıyor dedi.

Mustafa Karataş ise burada mevlüt değil ilahi söyleniyor bunda hiç bir mahsur yok. Kadınların kendi arasında eğlenmeleri bu bunda bir şey yok. Hatta eğlenmezlerse sıkıntı olur. Peygamberimiz sorardı; def çalıp eğlendiniz mi diye. Onu erkeklere yaymak yanlıştır dedi.

Zahide Yetiş’le hafta içi her sabah Show Tv ekranlarında izleyicileriyle buluşuyor. Show Tv ekranlarının uzman sunucusu Zahide Yetiş‘de haftanın bir günü Prof. Dr. İbrahim SARAÇOĞLU konuk oluyor. Diğer günlerde farklı konuklar ağırlayarak şifalı bitkiler ve iyi beslenme konusunda bilgi edinebilirsiniz.

  1. Atiye Eren Ulagay dedi ki:

    Zahide hanım 25/11/2016 Cuma günü Mustafa Karataş la olan programa nasıl ulaşabilirim.Benim için çok önemli.İlgini için şimdiden teşekkür ederim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.