Zahide Yetiş 25 Ocak Cahide Topsakal ile sindirim sistemini koruyan 5 besin

Zahide Yetiş 25 Ocak Çarşamba günü konuğu Beyin Omurilik Ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Cahide Topsakal ile sindirim sistemini koruyan 5 besin konusu işlenecek. Bu konu kilo verme ve sağlıklı yaşam için çok önemli sakın kaçırmayın.

Sağlığın güvenilir ismi, sabahın gülen yüzü Zahide Yetiş, dertlere derman olmaya devam ediyor.
Sağlığınızla ilgili cevap aradığınız tüm soruları Türkiye’nin en ünlü doktorları canlı yayında yanıtlıyor. Maddi imkansızlıktan dolayı tedavi olamayan hastalar çareyi “Zahide Yetiş’le”de arıyor.

Birbirinden değerli uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktalar, ilişkiler, bitkisel karışımlar, sağlık haberlerindeki son gelişmelerin paylaşıldığı “Zahide Yetiş’le”de bugün fıtıkla karışan hastalıklar neler, bel fıtığı olup olmadığını anlama yöntemleri, bacaktaki dayanılmaz ağrılar ‘dar kanal’ hastalığının habercisi mi ve boyun düzleşmesi nasıl tedavi edilir konuları Beyin Omurilik Ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Cahide Topsakal ile yemekten sonra sindirime yardımcı olmak için yapmamız gereken hareketler, sindirim sistemini koruyan 5 besin, akşam hangi besinlerden uzak durulmalı ve susamak neden önemli konuları ise Dr. Fevzi Özgönül ile konuşuluyor.

Aradığınız her şey “Zahide Yetiş son bölüm“de…

“Zahide Yetiş’le”, 25 Ocak Çarşamba günü saat 09.30’da Show TV’de!


Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online