Zahide Yetiş 7 Şubat 2017 Cihan Aksoy ile Ev İşi

Zahide Yetiş’le bugünkü bölümde Cihan Aksoy ile ev işi yaparken nelere dikkat edilmesi gerektiği sohbeti yapılacak.
Zahide Yetiş’in diğer konuğu ise sağlıklı kürleriyle ün kazanan Elif Güveloğlu olacak. Zahide Yetiş’le 7 Şubat Salı sabahı 09.30’da Show TV’de!

Birbirinden değerli uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktalar, ilişkiler, bitkisel karışımlar, sağlık haberlerindeki son gelişmelerin paylaşıldığı “Zahide Yetiş’le”de bugün dertlere deva önerileri, çarpıcı açıklamaları ve sağlıklı kürleriyle Patoloji ve Fitoterapi Uzmanı Dr. Elif Güveloğlu konuk oluyor.

Ayrıca Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Prof. Dr. Cihan Aksoy ile ev işi yaparken nelere dikkat etmek gerek, el uyuşması ve sinir sıkışmasına karşı alınacak önlemler neler, vücut ağrılarından kurtulmanın yöntemleri, romatizma ağrısı çekenler için tedavi edici hareketler, hangi ağrıya “soğuk”, hangi ağrıya “sıcak” uygulanır konuları konuşuluyor.

Sağlığınızla ilgili cevap aradığınız tüm soruları Türkiye’nin en ünlü doktorları canlı yayında yanıtlıyor. Maddi imkansızlıktan dolayı tedavi olamayan hastalar çareyi “Zahide Yetiş’le”de arıyor.

Birbirinden değerli uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktalar, ilişkiler, bitkisel karışımlar, sağlık haberlerindeki son gelişmeler…
Aradığınız herşey “Zahide Yetiş son bölüm“de…

Sağlığın güvenilir ismi, sabahın gülen yüzü Zahide Yetiş, dertlere derman olmaya devam ediyor.
Sağlığınızla ilgili cevap aradığınız tüm soruları Türkiye’nin en ünlü doktorları canlı yayında yanıtlıyor.
Maddi imkansızlıktan dolayı tedavi olamayan hastalar çareyi “Zahide Yetiş’le”de arıyor.

Aradığınız her şey “Zahide Yetiş’le”de…

Zahide Yetiş’le 7 Şubat Salı günü saat 09.30’da Show TV’de!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.