Zuhal Topal 10 Şubat Demir Beğüm Son Durum

Zuhal Topal Demir Begüm’e Aşkını İtiraf etti. Demir’in aşkını arkadaşları itiraf ederken, Demir kenarda sessiz bir şekilde bekledi. Begüm’ün hiç birşeyden haberi yokmuş.

Demir’in aşkını itiraf eden arkadaşları bundan sonra konuşacak kişi odur diyerek aradan çekildi. Artık onun konuşması gerektiğini söylediler. Demir heyecan titredi ve konuşamadı.

Birkan, Demir bey ayda bir kara sevdaya düşüyor, iki hafta da bir aşık oluyor dedi.

Hafta içi her gün ekrana gelen program mutlu yuva kurmak isteyenlerin adresi oluyor.

Ünlü oyuncu Zuhal Topal, Star ekranlarında gelin ve damat adaylarını bir araya getiriyor mutlu sona kavuşmalarına öncülük ediyor…
Gerçek hikayelere, gerçek duygulara, gerçek heyecanlara ve adayların mutlu bir yuva kurmaları yolundaki ilk adımlarına tanık olacağımız Zuhal Topal’la hafta içi her gün Star ekranlarında.

Tatlı heyecanlar, umutlu bekleyiş ve aşka dair her şey Zuhal Topal’la programında ekran başındakileri bekliyor!


Etiketler:
Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online