Zuhal Topal 6 Aralık Naz Serkan ile Devam Etmek İstedi !!

Zuhal Topal bugünkü bölümde Naz ve Baha arasında bir tartışma gerçekleşti. Naz, Baha ile yollarını ayırdığını açıkladıktan sonra, locadan birine talip olacağını söyledi. Diğer yandan Naz ile yakından ilgilenen Birkan, Naz akşam başkasına mesaj attı şimdi başka isime talip oluyor dedi.

Naz’ın talip olduğu isim Serkan oldu. Bu durum karşısında şok olan Serkan cevap veremedi. Zuhal Topal son bölüm özetleri sitemizde yer almaktadır. Bu güne kadar Zuhal Topal’la programında evlenen bir çok çift oldu

serkan-ne-diyecek

Şaşkına dönen Serkan nasıl bir cevap verecek Naz ile bir ilişki başlatma kararı verecek mi? Nasıl bir şeyin ortasına düştüğüne anlam veremeyen Serkan ne diyecek?

Zuhal Topal’la izdivaç programı yalnızları buluşturup yuva kurmaya devam ediyor. Eş adayı arayan konuklar programda kendi kriterlerine uygun eş adaylarını bekliyor ve onlara talip olan bay, bayan adayları uygun gördükleri taktirde görüşme tanışmak istediklerini belirtiyorlar.


Etiketler:
Canlı televizyon programları, dizi haberleri, dizilerde çalan şarkılar, sinema filmleri ve güncel haberlerin yer aldığı kültür sanat sitesidir. Ayrıca dizimedya.net sitemizde program özetleri izleme imkanı sağlanmaktadır.

Nurselin evi son bölüm | hayatta herşey var | Kaybolan çiçekler son bölüm | Derya baykalla gülümse son bölüm | Zahide yetiş son bölüm

online